Tworzymy neony – dowolny napis.

Tak samo reklamy (reklamy przestrzenne, kasetony reklamowe, pylony).
Jeśli myślisz, gdzie znajdują się efekty naszej pracy to świetnie się składa!

Przeprowadzimy Cię krok po kroku po zakamarkach naszych branżowych tajemnic…

Na pewno wiele razy, przejeżdżając koło galerii handlowych, widziałeś świecące litery danych marek na ścianach lub bezpośrednio nad sklepami. To bardzo fajna opcja, która przyciąga uwagę odbiorców.

Są to reklamy przestrzenne. Różnią się między sobą rodzajem oświetlenia, kolorami, foliami. Jeśli chodzi o rodzaj światła to może świecić front litery czyli przód dodatkowo oklejony folią. Może także świecić bok albo tył liter – i w tym przypadku światło pada na ścianę. Wszystko zależy od punktu widzenia odbiorcy.

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest przykręcenie liter do konstrukcji, dzięki której montaż jest bardzo szybki. Dodatkowo maskowane jest całe okablowanie. Reklama wygląda bardzo estetycznie i prestiżowo.

Innym rodzajem reklamy są kasetony reklamowe – co to takiego? Przechodząc, koło jakiegoś sklepu, czy lokalu usługowego na pewno miałeś okazję nie raz zauważyć ten typ reklamy. Charakteryzuje się on aluminiowymi bokami, a na przodzie naklejoną folią z grafiką na plexii. Jest to praktyczne i stosunkowo niedrogie rozwiązanie.

Co ciekawe, istnieje również możliwość wyfrezowania na froncie kasetonu wybranego napisu, a następnie wystarczy okleić go folią. Takie działanie daje możliwość podświetlenia wybranych tekstów w różnych kolorach, w zależności od potrzeb danej firmy. Mogą być to także kasetony reklamowe, wiszące na rogach budynków, czyli nie tylko przylegające do ściany.

Kolejna top miejscówka to… stacja benzynowa! Każdy z nas na pewno wiele razy był na stacji benzynowej. Ale zanim wjeżdżamy na stację to oczywiście… nasze oczy wędrują na informacje o wysokości ceny! Charakterystyczne miejsce, gdzie widnieją wyświetlone ceny na stacji benzynowej, to właśnie reklama wolnostojąca – inaczej pylon.

To reklama wymagająca ogromnej precyzji i zaangażowania. Pylon jest bardzo funkcjonalny, gdyż może zwracać uwagę na inne, ważne informacje: adres, telefon. Może również wskazywać miejsce wjazdu/ parkingu. Dodatkowo podkreśla prestiż i wizerunek firmy.

Co przed nami?

Marzymy o tym, aby tworzyć neony na zamówienie. W całej Polsce. I na świecie. Czyż sama nazwa neon nie komponuje się idealnie z nazwami miast? Sami spójrzcie:

neony Wrocław
neony Katowice
neony Warszawa
neony Częstochowa
neony Kielce

Hmmm… czy istnieje nazwa miasta, jakiejkolwiek miejscowości, która by nie pasowała do światła neonu? Jeśli masz jakiś pomysł – koniecznie daj nam znać w komentarzu!