Dla Ciebie 24h / 7 dni w tygodniu

Kontakt

Odbierz darmową wycenę

online znajdziesz nas tutaj

Chcemy być dostępni we wszystkich kluczowych dla Was miejscach. Tak, aby możliwie najwygodniej przebiegała nasza komunikacja.

To wy jesteście największą wartością, dlatego szczerze zapraszamy do kontaktu oraz do podzielenia się waszym doświadczeniem ze światłem jako ideą. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych potrzeb, pomysłów i historii.

Godziny pracy

Pon: 6:00 – 18:00

Wt: 6:00 – 18:00

Śr: 6:00 – 18:00

Czw: 6:00 – 18:00

Pt: 6:00 – 18:00

Sob: 6:00 – 18:00

Kontakt

Bartosz Nowakowski

(+48) 508 809 336

kontakt@neonowerewolucje.pl

42-400 Zawiercie, Śląsk

ul. Szymańskiego 5/3

F.A.Q.

Oto najczęściej zadawane nam pytania. Jeśli nie ma wystarczającej dla Ciebie odpowiedzi – bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Jaki jest czas wykonania?

Kładziemy bardzo duży nacisk na szybkość realizacji zamówień:

– neony: od 3 do 10 dni roboczych (tylko u Nas jest dostępny tak szybki termin),

– reklamy, litery przestrzenne oraz kasetony i pylony – od 5 do 15 dni roboczych.

Montaż do indywidualnego ustalenia.

Na jakim terenie działacie?

Realizujemy projekty na terenie całej Polski. Rozwijamy się w bardzo szybkim tempie, dlatego też jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia na terenie całej Europy.

Czy zajmujecie się montażem?

Oczywiście, to nasza specjalność! Montaż u klienta jest dla nas jak wisienka na torcie. Wtedy jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, bo przechodzimy z klientem przez cały proces produkcyjny. Zaczynając od projektu, następnie jego realizacji, a w efekcie końcowym montażu. Termin montażu ustalamy wspólnie z klientem.

Czy zajmujecie się także projektowaniem?

Tak! To chwila, w której myśl klienta przelewamy na komputer. Po zaakceptowaniu projektu, zaczynamy tworzyć ten MOCny projekt!

Reklama przestaje świecić – co robić?

W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić źródło zasilania. Jeśli wszystko jest w porządku, prosimy o szybki kontakt w celu poinstruowania o kolejnych krokach.

W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie rozwiązać problemu telefonicznie – jak najszybciej przyjeżdżamy i sprawdzamy co się stało. Staramy się rozwiązać problem na miejscu, żeby jak najszybciej reklama z powrotem świeciła. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Czy muszę jakoś specjalnie o to dbać, czyścić?

Wszystko zależy od tego czy reklama zamontowana jest wewnątrz czy na zewnątrz budynku. Ważny jest również kolor, bo jeśli reklama jest pomalowana w kolorze jasnym to panujące warunki atmosferyczne sprawią, że co jakiś czas będzie trzeba ją wyczyścić. Prostym przykładem niech będą okna w naszym domu – nie musimy ich pielęgnować co tydzień, ale zawsze przed świętami warto to zrobić.

Czy okablowanie będzie widoczne?

Zawsze robimy tak, aby okablowanie było całkowicie zamaskowane. Jednak zdarzają się projekty, w których klienci wybierają widoczne okablowanie, ale w zamian dostają upragniony efekt (taki, którego nie jesteśmy w stanie uzyskać z zamaskowaniem). Jest to jednak indywidualna kwestia do ustalenia przed realizacją zamówienia.

Czy to ekologiczne?

Współczesna reklama jest bardzo ekologiczna i ekonomiczna. Przeważnie stosujemy technologie oświetlenia LED, co wiąże się z niskim zużyciem prądu oraz bardzo długą żywotnością.

Napisz do Nas

Wymagane zgody

Zgoda

Zgoda