Dla was od 2000 roku

O nas

Bądź iskrą światła dla świata, który jest twoim otoczeniem.

H. Thielicke

Historia firmy

Sprzed lat

Neonowe Rewolucje powstały na kanwie wieloletniego doświadczenia w branży reklamowej (od 2000 roku). Przez cały ten okres zbieraliśmy bogate doświadczenie, oparte na rzetelności, precyzji, estetyce oraz innowacyjności. Poznaliśmy, jak wielką MOC ma światło.

Światło może rozpromienić każdą markę, każdą firmę. I tak powstała nasza życiowa misja – tworzenie dla firm UNIKALNEGO ŚWIATŁA, które wysyła do Świata. Tak, aby potencjalni klienci nie mogli przejść obojętnie wobec takiej MOCy.

Neonowe Rewolucje to nie marketingowy frazes, ale spójna wizja realnej pomocy polskim i zagranicznym przedsiębiorcom. Co jest bardzo ważne – jako nieliczni na polskim rynku jesteśmy producentem. Dzwonisz i w mgnieniu oka reklama wisi w wybranym przez Ciebie miejscu!

Ludzie czynią różnicę

Zaufane osoby. Rewolucyjne podejście. Realne rezultaty.

Nigdy nie płynę z prądem. Uwielbiam robić rzeczy po swojemu – po mistrzowsku. Jestem katalizatorem MOCnej zmiany. Motywuję do myślenia, inspiruję do podążania własną ścieżką. Ogromną satysfakcję czuję, kiedy widzę jak marki, firmy, idee zaczynają jaśnieć. Promienieją, rozwijają się. Świecą i wyróżniają się w oczach swoich klientów. Umiejętne wykorzystanie światła daje MOCne efekty. Tylko takie mnie interesują.

Bartosz

Wypełniają mnie nowe pomysły, idee, projekty. Mam ogromne pragnienie, aby uczynić wyobrażenia rzeczywistością. Lubię wprowadzać innowacje ŚWIATŁA do świata. Czerpię niesamowitą przyjemność zarówno z procesu tworzenia, jak i z jego efektu. Precyzja to moje drugie imię. Ponad wszystko chcę wnieść do każdej firmy coś, czego do tej pory nie było – elementu MOCy ubarwienia czy unowocześnienia.

Paweł